Relaxační polohovací TV křeslo FELIPE — látka, šedá

Relaxační křeslo FELIPE je kus nábytku, který si zamilujete. Nadčasový design společně s potahem z  příjemné a odolné látky... více informací »
Relaxační polohovací TV křeslo FELIPE — látka
Značka: Kup Židle
4 690 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo FELIPE je kus nábytku, který si zamilujete. Nadčasový design společně s potahem z  příjemné a odolné látky...

Relaxační křeslo FELIPE je kus nábytku, který si zamilujete. Nadčasový design společně s potahem z  příjemné a odolné látky dodá šmrnc obývacímu pokoji. Mimořádný poměr cena / dílenské zpracování. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců. K dispozici také v béžovém provedení.
Hlavní výhody relaxačního křesla FELIPE

Potah z měkké a odolné látky
Možnost polohování
Výsuvná podnožka
Masivní polstrování
Stylové prošití

O vaše maximální pohodlí se postará masivní polstrování. A aby byl relax perfektní, křeslo si můžete nastavit podle potřeby – polohovat jej lze až do téměř vodorovné polohy, přičemž hloubku zvětšíte až na 135 cm. Příjemný bonus představuje výsuvná podnožka, na níž si odpočinou bolavé nohy, a integrovaný podhlavník. Ten vám přijde vhod hlavně v případě, že si budete chtít odpočinout či zdřímnout.
Polohování křesla je opravdu snadné a není potřeba příliš síly, což ocení zejména senioři. Snadná je i samotná údržba, protože látku stačí pouze přetřít vlhkým hadříkem.
Parametry:
Šířka 64 cmHloubka 84/135 cmHloubka sedu 50 cmVýška 103 cmVýška sedu 48 cmŠírka sedu 48 cmNosnost 120 kgHmotnost 29 kg

Výjimečný produkt Relaxační polohovací TV křeslo FELIPE — látka, šedá od značky se skvělou pověstí Kup Židle jednoduše pořídíte zrovna dneska se slevou. Nyní pořídíte za 4 690 Kč.