Relaxační TV křeslo REX s elektrickým polohováním — šedá

Relaxační křeslo Rex je potažené látkou v barevném provedení šedá. Křeslo je plynule polohovatelné pomocí elektrického ovládání, včetně... více informací »
Relaxační TV křeslo REX s elektrickým polohováním — šedá
Značka: Kup Židle
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo Rex je potažené látkou v barevném provedení šedá. Křeslo je plynule polohovatelné pomocí elektrického ovládání, včetně...

Relaxační křeslo Rex je potažené látkou v barevném provedení šedá. Křeslo je plynule polohovatelné pomocí elektrického ovládání, včetně zvednutí křesla pro snadnější vstávání. Nosnost křesla je až 120 kg. Záruka 24 měsíců. 
Hlavní výhody relaxačního TV křesla s elektrickým polohováním REX

Elektrické polohování
Praktická kapsa na ovladač
Masivní polstrování
Stabilita díky kovové konstrukci
Čalounění příjemnou a odolnou látkou

Díky pevné kovové konstrukci je navíc křeslo velice stabilní a odolné proti jakémukoliv překlopení. Polstrování z PU pěny a zpevňující popruhy dodávají skvělé pohodlí a pevnost. Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Na vnější straně křesla je velmi praktická látková kapsa na ovladač polohování. Díky tomuto ovladači si můžete upravit polohu křesla dle své libosti. 
Parametry: 
Šířka: 65 cmHloubka: 80 cmVýška: 102 cmVýška sedu: 49 cm Nosnost: 120 kgHmotnost: 43 kg
Hodně oblíbený produkt Relaxační TV křeslo REX s elektrickým polohováním — lze získat právě zde tady u nás v oblíbené sekci obývací pokoj! Mrkněte na skvělé produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu! Dodavatel Kup Židle prodává vysoce kvalitní výrobky To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Relaxační TV křeslo REX s elektrickým polohováním — šedá od odblíbeného výrobce Kup Židle snadno naleznete u nás opravdu levně. Nabídka od 8 999 Kč.