Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80), dřevo, dub donoma

Konferenční stolek SERAFIN je úhledný kus nábytku, který osloví majitele malých užitných prostor, kde není mnoho místa pro umístění masivního... více informací »
Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80)
Značka: Kup Židle
5 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek SERAFIN je úhledný kus nábytku, který osloví majitele malých užitných prostor, kde není mnoho místa pro umístění masivního...

Konferenční stolek SERAFIN je úhledný kus nábytku, který osloví majitele malých užitných prostor, kde není mnoho místa pro umístění masivního stolu. Prezentovanou lavici lze rozložit a zvedat podle individuálních potřeb a rychle zvětšit povrch desky stolu. Funkce rozkládání a zvedání se hodí zejména tehdy, když očekáváme větší počet hostů. 
Model serafin je celý vyroben z laminované MDF desky v dekoru dub sonoma s viditelnou přírodní kresbou. Dřevěný stůl skvěle zapadne do prostoru obývacího pokoje stylizovaného do moderního, skandinávského nebo minimalistického stylu. Použití pestrých barev navíc interiér prozáří a opticky zvětší.
 Rozměry:
– délka: 80-160 cm
– šířka: 80 cm
– výška: 53-79 cm
 Materiál:
– laminovaná MDF deska
Tento nejprodávanější produkt Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ seženete také tady a teď na našich stránkách v rubrice stolky do obýváku! Mrkněte na kvalitní kousky z naší kategorie za výborné peníze! V očích zákazníků populární výrobce Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment. Nové kousky každý den. To není všechno, máme toho více! Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný kus Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80), dřevo, dub donoma od dodavatele s dobrým jménem Kup Židle máte možnost dostat bezpečně online za výborné peníze. V současnosti za 5 290 Kč.