Rozkládací křeslo ARKADIA — rozkládací, více barev Tyrkysová

Relaxační křeslo Arkadia čalouněno látkou na stabilní dřevěné podnoži v přírodní barvě. Křeslo je rozkládací. Křeslo je... více informací »
Rozkládací křeslo ARKADIA — rozkládací
Značka: Kup Židle
5 590 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo Arkadia čalouněno látkou na stabilní dřevěné podnoži v přírodní barvě. Křeslo je rozkládací. Křeslo je...

Relaxační křeslo Arkadia čalouněno látkou na stabilní dřevěné podnoži v přírodní barvě. Křeslo je rozkládací. Křeslo je ideálním pomocníkem na trávení dlouhých chvilek u televize, nebo s knížkou. Záruka 24 měsíců. 
Parametry produktu:
Šířka: 79 cmHloubka: 86 cmVýška: 85 cmVýška sedu: 44 cmHloubka sedu: 58 cmHmotnost:  20 kg Hodně povedený kus je k dispozici rovnou tu na našich stránkách v oblíbené rubrice obývací pokoj. Nyní můžete najít oblíbené produkty z naší sekce snadno online! V očích zákazníků populární značka Kup Židle dlouhodobě prodává vysoce kvalitní produkty Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný výrobek Rozkládací křeslo ARKADIA — rozkládací, více barev Tyrkysová od odblíbeného výrobce Kup Židle můžete pořídit teď opravdu výhodně! Nabídky od 5 590 Kč.