Rozkládací křeslo KUBOŠ — hnědá/béžová látka, pravá, nosnost 150 kg

Rozkládací křesílko KUBOŠ vám poslouží jak na pohodlné posezení při sledování televize, tak na přespání pro návštěvu.... více informací »
Rozkládací křeslo KUBOŠ — hnědá/béžová látka
Značka: Kup Židle
7 590 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací křesílko KUBOŠ vám poslouží jak na pohodlné posezení při sledování televize, tak na přespání pro návštěvu....

Rozkládací křesílko KUBOŠ vám poslouží jak na pohodlné posezení při sledování televize, tak na přespání pro návštěvu. Křeslo je čalouněné látkou Alova v odstínu hnědá/béžová a maximální pohodlí vám zajistí výplň molitanem a polštář, který je součástí křesla. Jedná se o levé provedení křesla. Nosnost až 150 kg. 
Parametry produktu:
Složené křeslo: Šířka: 104 cmHloubka: 78 cmVýška: 70 cmHloubka sedu: 40 cmVýska sedu: 34,5 cmŠířka sedu: 92 cmVýška opěrky: 36 cmŠířka opěrky: 75 cm
Rozložené křeslo:
Šířka: 75 cm Délka: 185 cm
Hmotnost: 37,5 kgKvalitní a oblíbený produkt Rozkládací křeslo KUBOŠ — je k sehnání nyní u nás v sekci obývací pokoj! Nyní můžete získat unikátní výrobky ve zmiňované sekci za výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Rozkládací křeslo KUBOŠ — hnědá/béžová látka, pravá, nosnost 150 kg od oblíbené značky Kup Židle jednoduše najdete na našich stránkách se slevou. Akční cena 7 590 Kč.