Sada konferenčních stolků FOLLA

Sada konferenčních stolků FOLLA zaujme svým netradičním designem. Zaoblené tvary se zajímavým zdobením ve tvaru lístků skvěle... více informací »
Sada konferenčních stolků FOLLA
Značka: Kup Židle
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Sada konferenčních stolků FOLLA zaujme svým netradičním designem. Zaoblené tvary se zajímavým zdobením ve tvaru lístků skvěle...

Sada konferenčních stolků FOLLA zaujme svým netradičním designem. Zaoblené tvary se zajímavým zdobením ve tvaru lístků skvěle zapadnou do každého prostoru. Konferenční stolek FOLLA je vyroben z práškově lakované oceli v černé barvě. Odkládací desky jsou z MDF desky v dekoru dřeva. Set tvoří dva kusy. Nosnost 10 kg.
Rozměry většího stolu:
– průměr 40 cm
– výška 45 cm
Rozměry menšího stolu:
– průměr 33 cm
– výška 40 cm
Materiál:
– MDF
– práškově lakovaná ocel
Povedený produkt Sada konferenčních stolků FOLLA získáte bezprostředně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii stolky do obýváku. Nyní koupíte ještě podobné produkty z této populární sekce za parádní cenu. Výrobce Kup Židle dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží. A to ještě není vše.

Kvalitní a velmi žádaný kus Sada konferenčních stolků FOLLA originál od výrobce Kup Židle jednoduše naleznete na našich stránkách teď levně. Akční ceny již od 1 499 Kč.