Skládací stůl FELIPE — 70×70 cm, černý kov

Skládací kovový zahradní stůl Felipe s drátěnou vrchní deskou čtvercového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového... více informací »
Skládací stůl FELIPE — 70×70 cm
Značka: Kup Židle
5 390 Kč
Ověřit dostupnost
Skládací kovový zahradní stůl Felipe s drátěnou vrchní deskou čtvercového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového...

Skládací kovový zahradní stůl Felipe s drátěnou vrchní deskou čtvercového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku. Je lehce udržovatelný a omyvatelný. Záruka 24 měsíců.
Parametry:

výška výrobku
72cm

šířka výrobku
70cm

délka výrobku
70cm

hmotnost
10kg

nosnost
50kg

materiál
kov, drátěný

barva
černá


Vysoce kvalitní produkt Skládací stůl FELIPE — 70×70 cm, černý máte možnost dostat právě teď tady a teď na našem webu v sekci zahrada! Podívejte se na ještě ostatní výrobky z této známé kategorie za nejnižší cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce další prověřené zboží od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Kup Židle svým zákazníkům nabízí kvalitní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento kvalitní a levný výrobek Skládací stůl FELIPE — 70×70 cm, černý kov od odblíbeného výrobce Kup Židle je k získání v naší aktuální nabídce trvale výhodně! V akci za 5 390 Kč.