Slunečník BANANA ø330cm – grafit

Slunečník BANANA o průměru 330cm s bočním zavěšením na hliníkovou konstrukci a s vlastním plastovým podstavcem.   U slunečníku lze nastavit... více informací »
Slunečník BANANA ø330cm - grafit
Značka: Kup Židle
11 490 Kč
Ověřit dostupnost
Slunečník BANANA o průměru 330cm s bočním zavěšením na hliníkovou konstrukci a s vlastním plastovým podstavcem.   U slunečníku lze nastavit...

Slunečník BANANA o průměru 330cm s bočním zavěšením na hliníkovou konstrukci a s vlastním plastovým podstavcem.  
U slunečníku lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klička.
Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení.
Dostupných ve grafitové nebo béžové variantě.
S podstavcem.rozměrø330cmvýška výrobku280cmhmotnost celkem26kgmateriál konstrukcehliníkmateriál potahupolyester 180gbarva konstrukcegrafitbarva potahugrafitrozměr balení233x62x16cmmateriál baleníkartonpodstavec (součást výrobku)anoprůměr hlavní tyče77mmboční (B) / standard (S)B Zcela unikátní produkt lze nakoupit rovněž tady na našem webu v populární rubrice zahrada. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky v akci. Populární dodavatel Kup Židle vám představuje prvotřídní výrobky A to ještě není vše! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Slunečník BANANA ø330cm - grafit od kvalitní společnosti Kup Židle máte možnost sehnat na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Nabídka od 11 490 Kč.