Slunečník EXCLUSIVE boční – béžový

Slunečník Exclusive o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem.   Lze nastavit úhel stínění, k otevírání... více informací »
Slunečník EXCLUSIVE boční - béžový
Značka: Kup Židle
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Slunečník Exclusive o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem.   Lze nastavit úhel stínění, k otevírání...

Slunečník Exclusive o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem.  
Lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klička.
Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení.
S podstavcem.

rozměrø300cmvýška výrobku245cmhmotnost celkem14kgmateriál konstrukcekovmateriál potahupolyesterbarva konstrukceantracitbarva potahubéžovározměr balení198x32x14cmmateriál baleníkartonpodstavec (součást výrobku)ano – křížovýprůměr hlavní tyče48mmboční (B) / standard (S)B Hodně povedený produkt Slunečník EXCLUSIVE boční – béžový je dostupný ještě tady na webu v oblíbené rubrice zahrada! Nyní získáte nové kousky z naší sekce za nejnižší cenu. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Slunečník EXCLUSIVE boční - béžový od značky se zárukou kvality Kup Židle jde koupit na našich stránkách teď právě skutečně levně. Stojí teď u nás 2 499 Kč.