Stima Křesílko NET relax Antracite

Pohodlné křeslo vyrobené z polypropylenu se skelným vláknem. Díky nosnosti 200kg a stohovatelnosti je vhodné do zátěžového... více informací »
Stima Křesílko NET relax Salice
Značka: Kup Židle
2 839 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné křeslo vyrobené z polypropylenu se skelným vláknem. Díky nosnosti 200kg a stohovatelnosti je vhodné do zátěžového...

Pohodlné křeslo vyrobené z polypropylenu se skelným vláknem. Díky nosnosti 200kg a stohovatelnosti je vhodné do zátěžového provozu. Křeslo se hodí dovnitř i ven, čímž se stává idealní možností pro posezení např. v pergole nebo na terase. Možnost přikoupit voděodolný podsedák pro ještě větší komfort. Hodně žádaný výrobek je k dispozici mimo jiné tu na webu umístěný v rubrice kuchyňské židle. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze. Tato značka Kup Židle poskytuje skvělé zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený výrobek Stima Křesílko NET relax Antracite s osvědčenou značkou Kup Židle můžete najít tady teď skutečně výhodně. Právě teď jen za 2 839 Kč.