Stolní držák na notebook FB 836F80 – černý

Unikátní systém pro uložení notebooku a jeho snadnou a rychlou polohovatelnost. Držák Vám umožní notebook výškově polohovat, otáčet do stran,... více informací »
Stolní držák na notebook FB 836F80 – černý
Značka: Kup Židle
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Unikátní systém pro uložení notebooku a jeho snadnou a rychlou polohovatelnost. Držák Vám umožní notebook výškově polohovat, otáčet do stran,...

Unikátní systém pro uložení notebooku a jeho snadnou a rychlou polohovatelnost. Držák Vám umožní notebook výškově polohovat, otáčet do stran, měnit místo na stole kdykoliv, snadno, rychle a pohodlně. Držák je velmi přívětivý ohledně nastavitelnosti. Vhodný je pro uložení jakéhokoliv notebooku s hmotností až 6,5kg. Na držáku jsou krytky pro možnost skrytého vedení kabeláže.
Možnost uložení notebooku nebo laptopu uvítá každý, kdo s ním denně pracuje – nastavení polohy obrazovky notebooku do úrovně očí (účiné proti bolesti zad, páteře a hlavy). Možnost kombinovat i s držákem monitoru F80 a v případě používání druhého monitoru sjednotit výšku obrazovky notebooku s monitorem.
Technické údaje:

max. zatížení 6,5kg
uchycení jakéhokoliv notebooku laptopu velikosti 11″ až 17″
výšková polohovatelnost 250mm
otáčení do stran bez omezení
regulace náklonu
rychlá a snadná změna polohy notebooku na stole
uchycení držáku na hranu stolové desky nebo skrz stolovou desku šroubem
vynikající kvalita
systém pro skryté vedení kabeláže
barva černá
záruka 3 roky
Exkluzivní produkt jde nakoupit lehce tu na našich stránkách v sekci kancelář. Máme pro vás podobné produkty ve zmíněné kategorii za super cenu. Věhlasný výrobce Kup Židle dlouhodobě vyrábí top sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento levný kus Stolní držák na notebook FB 836F80 – černý od populárního výrobce Kup Židle snadno pořídíte právě teď ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 1 399 Kč.