Jídelní křesílko Boris — plast/kov

Pro křesílko Boris se nejlépe hodí přívlastek univerzální. Ať už s ním vybavíte kuchyň, kavárnu, terasu nebo venkovní zahrádku, pokaždé se stane nedílnou součástí prostoru. Jako by tam vždy patřilo. S nadčasovým design nikdy neriskujete. Bez ohledu na to, jestli máte oko designéra, nebo ne. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody jídelního křesla BORIS

Nadčasový design
Vysoká nosnost
Snadná údržba
Univerzální použití
Cena

Hlavním znakem křesílka Boris jsou vzdušná perforovaná záda, která jsou vyrobená z velmi odolnému plastu. Polypropylen použitý v sedadle má matný povrch, snadno se čistí a je odolný vůči nečistotám. Charakteristické sedadlo, područky a opěradlo připomínají síťovinu. Nohy židle jsou vyrobeny z kovu pokrytého dekorem, jež imituje dřevo. Maximální zatížení židle je 120 kg.
PARAMETRY:
Šířka 62 cm
Výška 85 cm
Hloubka 55 cm

Klasická dřevěná jídelní židle Stima PISA –  bez područek

Dřevěná masivní jídelní židle PISA značky Stima s klasickými kulatými nohami, dekorativním úzkým opěrákem v horní části a čalouněným sedákem příjemnou látkou barbados. Nosnost 130 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody dřevěné jídelní židle bez područek Stima PISA

Klasické provedení vhodné do všech prostor
Masivní dřevěná konstrukce
Výhodná cena

Masivní dřevěná židle do kuchyně v tom nejklasičtějším provedení. Má kulaté nohy, úzké nečalouněné opěradlo v horní části konstrukce a čalouněný sedák látkou barbados. Dřevěná konstrukce je dodávaná v bukovém nebo tmavě hnědém provedení, čalounění lze zvolit v barvě arancio nebo marrone.
Odolná konstrukce židle PISA je vhodná i pro zátěžový provoz. Židle není stohovatelná. Výška sedu je 45 cm, celková výška 82 cm, šířka 43 cm a hloubka 40 cm. Židle nemá područky a její nosnost je 130 kg. Židle má standardní dvouletou záruku.
Posíláme ve smontovaném stavu.