Antares Kancelářské křeslo Lei

Kancelářské křeslo Lei Kancelářské křeslo Lei je doslova napěchované pohodlím. Základem je špičkový synchronní mechanismus s nastavením protiváhy houpání. Neopomenuto musí být také měkké pěnové polstrování, jemné čalounění, ergonomické tvarování a široké možnosti nastavení. Vybavte si svoji kancelář tímto vyzývavým „pomocníkem“, který vám uleví při dlouhých pracovních dnech u vašeho stolu. Sedák i opěrák křesla Lei jsou velmi bohatě polstrovány studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a…

UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako řešení těchto nekonečných problémů a bolestí, bychom vám rádi doporučili ergonomickou kancelářskou židli Ergotech. Kancelářská židle Ergotech je nejlepším řešením pro lidi, kteří pracují v sedě nebo nekonečné hodiny studují u stolu. Židle Ergotech je stavěna na robustní kovové základně s elegantním chromovaným povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O…

UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako řešení těchto nekonečných problémů a bolestí, bychom vám rádi doporučili ergonomickou kancelářskou židli Ergotech. Kancelářská židle Ergotech je nejlepším řešením pro lidi, kteří pracují v sedě nebo nekonečné hodiny studují u stolu. Židle Ergotech je stavěna na robustní nylonové základně s elegantním černým povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O…

UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako řešení těchto nekonečných problémů a bolestí, bychom vám rádi doporučili ergonomickou kancelářskou židli Ergotech. Kancelářská židle Ergotech je nejlepším řešením pro lidi, kteří pracují v sedě nebo nekonečné hodiny studují u stolu. Židle Ergotech je stavěna na robustní nylonové základně s elegantním bílým povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O…

UNIQUE Kancelářské křeslo TASK

Správná kancelářská židle zaručuje pohodlnou práci u vašeho stolu a počítače. Jedná se o kus nábytku, který by měl poskytovat stabilní oporu pro záda a celou páteř s přihlédnutím k jejím přirozeným křivkám, a také by měl tvořit elegantní vnitřní výzdobu. Kancelářská židle Task je kombinací dokonalého stylu a nadprůměrné kvality. Židle Task je k dispozici v univerzální černé barvě, ideální pro moderní i klasicky zařízené kanceláře a pokoje. Hranatá černá základna židle Task představuje nestárnoucí klasiku.…

Kancelářské křeslo LONAR — ekokůže

Komfortní kancelářské křeslo LONAR, které se bude krásně vyjímat ve vaší pracovně či kanceláři. Křesílko vám zajistí královské sezení, díky vysokému opěráku spolu s pevnými područkami. Srdcem křesla je houpací mechanismus celého korpusu s aretací pouze v základní poloze. Pomocí plynového pístu je i výškově nastavitelné. Nosnost křesla až 125 kg.
Hlavní přednosti křesla LONAR

výškově nastavitelné plynovým pístem
houpací mechanismus celehé korpusu s aretací v základní poloze
kvalitní potah z ekologické kůže
tvarované područky

Zádová opěrka i sedadlo jsou očalouněné kvalitní, prošívanou, ekologickou kůží, v černé barvě, která je odolnější vůči oděru a praskání. Profilové opěradlo s mírným zakřivením v bederní oblasti uvolní svaly a udrží správné držení těla při sezení.
Součastí židle jsou područky vyrobené v kombinaci pevného plastu a ekologické kůže, které jsou správně tvarované, takže ani dlouhé sezení u stolu nebude spojeno s pozdějším nepohodlím.  
Disponuje houpacím mechanismem celého korpusu s aretací pouze v základní poloze, s regulací tuhosti v závislosti na váze uživatele. Tuhost mechanismu se ovládá pomocí utahování a povolování šroubu umístěného pod sedákem.
V základu pevný, plastový, kříž v šedém odstínu a plastové kolečka vhodná na koberec nebo linoleum, které lze za menší příplatek vyměnit za kolečka pogumovaná vhodná na kachle, dřevěné a plovoucí podlahy.  
Parametry produktu
Celková výška: 114-124 cmCelková šířka: 66 cmHloubka sedu: 50 cmNosnost: 125 kgHmotnost: 18,5 kgVýška sedu: 49-58 cm Kolečka pr.11 mm: plastováDodáváno v rozloženém stavu, v krabici. 

Herní židle FORMULA – PU kůže

Luxusní herní židle FORMULA přináší královské a pohodlné sezení hráčům počítačových her. Napomáhá hlavně správnému držení těla a tím automaticky prospěje vašemu zdraví. Židle je potažená kvalitní 100%  PU kůží (velmi odolná syntetická kůže) v krásných  barevných odstínech. 
Hlavní přednosti herní židle FORMULA

Výškově nastavitelná
Tvarovaná zádová opěrka
Houpací mechanismus s aretací v základní poloze
Výklopné područky
Potah z velmi odolné kůže

Disponuje houpacím mechanismem celého korpusu s aretací v základní a to pracovní poloze, s regulací tuhosti v závislosti na váze uživatele.Tuhost mechanismu se ovládá pomocí utahování a povolování šroubu umístěného pod sedákem. Mezi hlavní přednosti se řadí tvarovaná zádová opěrka, zejména v oblasti beder a plynový píst, díky čemuž je židle výškově nastavitelná.
Součástí židle jsou i výklopné područky, z tvrzeného, barveného plastu v provedení aluminium a PU kůže v barvě křesla, díky nim židli lépe zasunete ke stolu. Dále pak kříž z tvrzeného barveného plastu v provedení aluminium s černými koncovkami, které chrání proti poškrábání.
V základu jsou plastové kolečka, která jsou vhodná na koberec nebo linoleum. Za příplatek je lze vyměnit za pogumovaná, která jsou vhodná na kachle, dřevěné a plovoucí podlahy. 
Pozor! Foto ilustrační. V zádové opěrce je menší otvor. Viz foto zádové opěrky v béžovohnědé barvě.
Parametry produktu
Celková výška: 113-122 cmCelková šířka včetně područí: 72 cmHloubka sedu: 48 cmNosnost: 120 kgVýška opěráku: 74 cmVýška sedu s područemi: 69,5-78,50 cmVýška sedu: 46-55 cmŠířka sedáku: 55 cmPrůměr kříže/mm: 700 cmKolečka pr.11 mm: plastová cmŠířka opěráku BED: 53 cmHmotnost: 18,2 kgDodáváme v demontu