Halmar Jídelní stůl FEDERICO

Jídelní stůl FEDERICO je moderní, ale zároveň klasický rozkládací stůl. Rozkládací stůl je vyroben v kombinaci nerezové oceli a lakované MDF desky. Pevná hladká deska stolu je zhotovena z lakované MDF vysokého lesku. Základní tvar je kulatý, po rozložení oválný. K bílému provedení stolu doporučujeme koupi našich židlí EMILIO pro dokonalou harmonii.

Jídelní kulatý stůl FIT 110 —110 cm

Jednoduchý kulatý stůl FIT 110 má desku z lamina s průměrem 110 cm a nohy z masivu. Stůl není rozkládací, ale prodává se i jeho rozkládací varianta. Dá se vybrat z několika odstínů. Český výroba.

Jídelní kulatý stůl  FIT 110 —110 cm + rozklad 35 cm

Jednoduchý kulatý stůl FIT 110 má desku z lamina s průměrem 110 cm a nohy z masivu. Je možné koupit i rozkládací variantu +35 cm, pak má stůl průměr 145 cm. K dostání je ve více odstínech. Česká výroba.

Halmar Jídelní stůl MORETTI

Moderní kulatý stůl MORETTI, Vás již na první pohled překvapí svým nápaditým provedením. Stůl také disponuje rozkládací funkcí, a lze jej rozložit až na celých 148 cm. Deska stolu je vyrobena z laminovaného MDF v odstínu zlatého dubu, a z lakovaného MDF v provedení černého matu. Teplá barva zlatého dubu vytváří s černým matem velice atraktivní kombinaci. Harmonizujícím doplňkem jsou poté také masivní nohy stolu, které jsou vyrobené z malované práškované oceli v černém provedení.