Tempo Kondela Herní židle Agena, černá/modrá

Herní židle Agena, černá/modrá Herní židle Agena patří k jedním z designovým kusů z naší nabídky. Její dynamické a... více informací »
Tempo Kondela Herní židle Agena
Značka: Tempo Kondela
4 690 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle Agena, černá/modrá Herní židle Agena patří k jedním z designovým kusů z naší nabídky. Její dynamické a...

Herní židle Agena, černá/modrá Herní židle Agena patří k jedním z designovým kusů z naší nabídky. Její dynamické a elegantní tvary však přísně respektují ergonomické požadavky, díky čemuž židle Agena nabídne velmi nadstandardní pohodlí za skvělou cenu. Ergonomický tvar židle Agena je zdůrazněn modrým lemováním, které dokonale kontrastuje s černou eko kůží. Eko kůže je navíc pro osobitý charakter prošívaná zajímavými liniemi. Použitá eko kůže se vyznačuje především svoji pevností a odolností, ale přesto…
Super produkt máte možnost nakoupit snadno tady a teď na našich stránkách v populární kategorii herní křesla k počítači. Nyní koupíte podobné produkty z této sekce ve slevě! U nás nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Tempo Kondela pro vás připravuje prvotřídní výrobky.! Podívejte se sami!

Žádaný produkt Tempo Kondela Herní židle Agena, černá/modrá od populárního výrobce Tempo Kondela snadno získáte tady a teď právě extra se slevou. Nyní pořídíte od 4 690 Kč.