Tempo Kondela Herní židle Emre, černá/maskáčová

Herní židle Emre, černá/maskáčová Herní židle Emre je velice oblíbeným modelem. Za velice příjemnou cenu nabídne pokročilou... více informací »
Tempo Kondela Herní židle Emre
Značka: Tempo Kondela
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle Emre, černá/maskáčová Herní židle Emre je velice oblíbeným modelem. Za velice příjemnou cenu nabídne pokročilou...

Herní židle Emre, černá/maskáčová Herní židle Emre je velice oblíbeným modelem. Za velice příjemnou cenu nabídne pokročilou mechaniku i vysoce kvalitní čalounění z elegantní a pevné eko kůže. Tento materiál patří mezi nejoblíbenější čalounění vůbec, a to díky svému příjemnému povrchu, vysoké odolnosti a stylovému vzhledu blízkému přírodní kůži. Židle je potažena odolnou eko kůží v kombinaci černé a maskáčové. Zvolená maskáčová eko kůže ze židle vytváří rafinovaný kousek vybavení, který si však zachovává… Exkluzivní kousek Tempo Kondela Herní židle Emre, černá/maskáčová lze sehnat ještě tu na stránkách ve známé rubrice herní křesla k počítači. Máme pro vás skvělé produkty z této známé sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více kousků od výrobce Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční kus Tempo Kondela Herní židle Emre, černá/maskáčová pocházející od značky Tempo Kondela jednoduše získáte u nás právě v akci! Akční ceny již od 4 990 Kč.