Tempo Kondela Jídelní komplet Corner dub sonoma / světle hnědá

Jídelní komplet Corner, dub sonoma/ světle hnědá Jídelní sestava Corner je zhmotnění jednoduchosti a inovace. Je vyrobena z... více informací »
Tempo Kondela Jídelní komplet Corner dub sonoma / světle hnědá
Značka: Tempo Kondela
12 960 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní komplet Corner, dub sonoma/ světle hnědá Jídelní sestava Corner je zhmotnění jednoduchosti a inovace. Je vyrobena z...

Jídelní komplet Corner, dub sonoma/ světle hnědá Jídelní sestava Corner je zhmotnění jednoduchosti a inovace. Je vyrobena z nestárnoucích prvků a moderního designu, který nevyjde z módy řadu let. Jídelní set Corner, je také nejen praktickým, ale i skvělým dekorativním prvkem, který bude krásně pasovat do jakékoliv kuchyně. Jídelní komplet se skládá z jedné rohové lavice, stolu a dvou taburetů. Celý komplet je vyroben z DTD desky, pro kterou je typická její odolnost a snadná údržba. Jako další materiál,…
Tento diskontní výrobek můžete nakoupit ještě na webu ve známé rubrice jídelní sety. Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky ve zmiňované rubrice za super peníze! Přední dodavatel Tempo Kondela vás obohatí o kvalitní produkty. A tady je důkaz. U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další kvalitní zboží od dodavatele Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Tempo Kondela Jídelní komplet Corner dub sonoma / světle hnědá originál od výrobce Tempo Kondela snadno můžete najít tady teď právě levně. V akci od 12 960 Kč.