Tempo Kondela Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub sonoma

. Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub sonoma Moderní a elegantní jídelní kousek dostupný do každé domácnosti, tím je jídelní set Amanda. Vyzdobte si... více informací »
Tempo Kondela Jídelní set Amanda
Značka: Tempo Kondela
5 340 Kč
Ověřit dostupnost
. Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub sonoma Moderní a elegantní jídelní kousek dostupný do každé domácnosti, tím je jídelní set Amanda. Vyzdobte si...

. Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub sonoma Moderní a elegantní jídelní kousek dostupný do každé domácnosti, tím je jídelní set Amanda. Vyzdobte si svoji kuchyň o designově nápaditý kousek, který se neztratí ani u Vás doma. Jídelní set Amanda se skládá z jednoho stolu a 4 kusů židlí, které k jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů. Základním materiálem, který byl použit na desku stolu, sedák, a také opěrku židle je MDF deska. MDF deska je odolný a stabilní materiál, který si zamilujete. Dále byl na… Kvalitní a levný produkt Tempo Kondela Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub sonoma je k sehnání již dnes tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice jídelní sety. Nyní najdete akční produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu!

Diskontní produkt Tempo Kondela Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub sonoma od společnosti Tempo Kondela snadno můžete pořídit právě nyní levně. Nabídka od 5 340 Kč.