Tempo Kondela Jídelní set Amanda 1+4, dub artisan

Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub artisan Moderní a elegantní jídelní kousek dostupný do každé domácnosti, tím je jídelní set... více informací »
Tempo Kondela Jídelní set Amanda 1+4
Značka: Tempo Kondela
5 340 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub artisan Moderní a elegantní jídelní kousek dostupný do každé domácnosti, tím je jídelní set...

Jídelní set Amanda, 1 + 4, dub artisan Moderní a elegantní jídelní kousek dostupný do každé domácnosti, tím je jídelní set Amanda. Vyzdobte si svoji kuchyň o designově nápaditý kousek, který se neztratí ani u Vás doma. Jídelní set Amanda se skládá z jednoho stolu a 4 kusů židlí, které k jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů. Základním materiálem, který byl použit na desku stolu, sedák, a také opěrku židle je MDF deska. MDF deska je odolný a stabilní materiál, který si zamilujete. Dále byl na…
Kvalitní výrobek můžete sehnat bezstarostně tady na webu zařazený v kategorii jídelní sety. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu.

Tento vynikající kus Tempo Kondela Jídelní set Amanda 1+4, dub artisan s osvědčenou značkou Tempo Kondela jednoduše můžete najít zde teď ve slevě. Nyní za akční cenu 5 340 Kč.