Tempo Kondela Jídelní set Bjork New, rozkládací stůl, bílá / šedá, 1+4

Jídelní set Bjork New, rozkládací stůl, bílá / šedá, 1+4 Není nad chvíle strávené s rodinou a v klidu si společně užít... více informací »
Tempo Kondela Jídelní set Bjork New
Značka: Tempo Kondela
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní set Bjork New, rozkládací stůl, bílá / šedá, 1+4 Není nad chvíle strávené s rodinou a v klidu si společně užít...

Jídelní set Bjork New, rozkládací stůl, bílá / šedá, 1+4 Není nad chvíle strávené s rodinou a v klidu si společně užít večeři či příjemný večer. Díky tomu Vám nabízíme pohodlnou jídelní sestavu Bjork New, který je pro tuto příležitost jak dělaný. Jídelní set se skládá z jednoho rozkládacího stolu a z čtyř židlí. Stůl se dá rozložit z 75 cm až na 115 cm. Celá sestava je vyrobena z vysoce kvalitních a pevných materiálů, jako je látka v černém provedení a masivní dřevo opatřené bílou barvou. Látka je… Tento neodolatelný výrobek Tempo Kondela Jídelní set Bjork New, rozkládací stůl, bílá / šedá, 1+4 je k sehnání taky tu na našich stránkách v populární rubrice jídelní sety! Vyberte si ještě jiné kousky ze zmíněné sekce za báječnou cenu! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Tempo Kondela. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Tempo Kondela pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami!

Kvalitní a žádaný kus Tempo Kondela Jídelní set Bjork New, rozkládací stůl, bílá / šedá, 1+4 od společnosti Tempo Kondela najdete právě nyní se slevou. Nyní pořídíte jen za 10 990 Kč.