Tempo Kondela Kancelářská skříňka Johan 2 New 13, bílý

Kancelářská skříňka Johan 2 New 13, bílá Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská skříňka Johan 2 New 13
Značka: Tempo Kondela
2 580 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská skříňka Johan 2 New 13, bílá Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v...

Kancelářská skříňka Johan 2 New 13, bílá Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v industriálním designu, a někdo spíše něco více jednoduchého a klasického, jako například kancelářský nábytek z řady Johan 2 New. Tento kancelářský nábytek se pyšní především využíváním současných trendů, jako je flexibilita, vzdušnost, světlost a propojení spolehlivých materiálů s příjemným barevným dekorem. Již na první pohled je jasné, že se řada Johan 2 New zaměřuje na čisté…
Hodně žádaný produkt jde nakoupit zrovna tady u nás v populární kategorii kancelářské skříně. Nyní si můžete koupit ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. Významná značka Tempo Kondela vás a vaše blízké obohatí o top výrobky.

Nejprodávanější kus Tempo Kondela Kancelářská skříňka Johan 2 New 13, bílý od oblíbené značky Tempo Kondela můžete získat zrovna se slevou! Nyní lze objednat jen za 2 580 Kč.