Tempo Kondela Kancelářská židle Dakin, šedá

Kancelářská židle Dakin, šedá Pracovní povinnosti se samozřejmě zvládají lépe v uspořádané, a ještě lépe, ve stylové kanceláři.... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Dakin
Značka: Tempo Kondela
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Dakin, šedá Pracovní povinnosti se samozřejmě zvládají lépe v uspořádané, a ještě lépe, ve stylové kanceláři....

Kancelářská židle Dakin, šedá Pracovní povinnosti se samozřejmě zvládají lépe v uspořádané, a ještě lépe, ve stylové kanceláři. Součástí takové komfortní kanceláře by jistě měla být i kancelářská židle, která vám poskytne maximální pohodlí. Pokud vsadíte na kancelářskou židli Dakin, která se bude pečlivě starat o vaše celé tělo, jistě nebudete zklamáni. Na židli najdete dva velice pružné a prodyšné materiály – membránovou látku a síťovinu. Oba dva materiály poskytují žádané větrání a vytváří příjemné klima…
Velmi prodávaný kus máte možnost získat bez problémů tady na našich stránkách v populární kategorii židle do kanceláře! Prozkoumejte akční kusy ve zmiňované rubrice za skvělou cenu.

Tento oblíbený kus Tempo Kondela Kancelářská židle Dakin, šedá od oblíbené značky Tempo Kondela snadno můžete pořídit teď za výprodejovou cenu! Cena od 2 290 Kč.