Tempo Kondela Kancelářská židle Fabry New, šedá

Kancelářská židle Fabry New, šedá Kancelářská židle Fabry New je velice pohodlná, tudíž budete i na konci pracovního dne stále svěží a plní... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Fabry New
Značka: Tempo Kondela
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Fabry New, šedá Kancelářská židle Fabry New je velice pohodlná, tudíž budete i na konci pracovního dne stále svěží a plní...

Kancelářská židle Fabry New, šedá Kancelářská židle Fabry New je velice pohodlná, tudíž budete i na konci pracovního dne stále svěží a plní energie. Na židli najdete dva velice pružné a prodyšné materiály – látku a síťovinu. Látka je velice příjemná na dotyk, přesto velice pevná a odolná. Neutrální barevné provedení zajišťuje snadnou kombinaci s ostatním vybavením kanceláře či pracovny. Židle Fabry New také disponuje základní mechanikou, která umožňuje plynulé nastavení výšky sedadla a nastavení tuhosti… Vysoce kvalitní produkt Tempo Kondela Kancelářská židle Fabry New, pořídíte právě tu na našich stránkách umístěný v kategorii židle do kanceláře! Nyní si můžete vybrat ještě podobné kusy z této oblíbené rubriky snadno online.

Ve slevě výrobek Tempo Kondela Kancelářská židle Fabry New, šedá od populárního výrobce Tempo Kondela můžete najít zde teď za výprodejovou cenu. Akční cena od 2 690 Kč.