Tempo Kondela Kancelářská židle Faran, černá

Kancelářská židle Faran, černá Pohodlí při práci u počítače je velice důležité, pohodlí totiž zvyšuje koncentraci... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Faran
Značka: Tempo Kondela
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Faran, černá Pohodlí při práci u počítače je velice důležité, pohodlí totiž zvyšuje koncentraci...

Kancelářská židle Faran, černá Pohodlí při práci u počítače je velice důležité, pohodlí totiž zvyšuje koncentraci potřebnou pro pracovní výkon. Toto pohodlí vám může poskytnout kancelářská židle Faran, kterou si jistě oblíbíte již na první pohled. Chromovaný kovový základ kancelářské židle Faran je stylově doplněn prošívanou hnědou eko kůží – moderním, odolným a snadno udržovatelným materiálem, který vzhledem i na dotek výrazně připomíná klasickou přírodní kůži. Židle Faran také disponuje základní… Akční produkt seženete v pohodě tady na našich stránkách umístěný v sekci židle do kanceláře. Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! To ale ovšem není vše, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi žádaný výrobek Tempo Kondela Kancelářská židle Faran, černá od populárního výrobce Tempo Kondela snadno pořídíte u nás teď za akční cenu. Nabídka od 3 190 Kč.