Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis, černá

Kancelářská židle Taxis, černá Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce. Židle Taxis... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis
Značka: Tempo Kondela
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Taxis, černá Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce. Židle Taxis...

Kancelářská židle Taxis, černá Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce. Židle Taxis přispěje k pozitivním výsledkům a zlepší vaši výkonnost. Elegance, jakou v sobě tato židle skrývá očaruje opravdu každého. Sedák je čalouněn membránovou tkaninou černé barvy a opěrák je čalouněn síťovinou černé barvy. Síťovina je prodyšná a perfektně se přizpůsobuje tvaru Vašich zad. Součást židle je jednoduše nastavitelný houpací mechanismus, který zabezpečuje dynamické… Tento kvalitní produkt jde pořídit prostě tady na stránkách umístěný v kategorii židle do kanceláře! Vyberte si zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele Tempo Kondela. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka Tempo Kondela dlouhodobě prodává kvalitní produkty. Podívejte se sami!

Unikátní a žádaný výrobek Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis, černá originál od značky Tempo Kondela získáte teď opravdu levně! Nyní za akční cenu 3 190 Kč.