Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis, oranžová

Kancelářská židle Taxis, oranžová Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce. Židle Taxis... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis
Značka: Tempo Kondela
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Taxis, oranžová Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce. Židle Taxis...

Kancelářská židle Taxis, oranžová Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce. Židle Taxis přispěje k pozitivním výsledkům a zlepší vaši výkonnost. Elegance, jakou v sobě tato židle skrývá očaruje opravdu každého. Sedák je čalouněn membránovou tkaninou černé barvy a opěrák je čalouněn síťovinou oranžové barvy. Síťovina je prodyšná a perfektně se přizpůsobuje tvaru Vašich zad. Součást židle je jednoduše nastavitelný houpací mechanismus, který zabezpečuje… Tento designový produkt Tempo Kondela Kancelářská židle lze zakoupit rovnou tu na webu ve známé sekci židle do kanceláře! Připravili jsme podobné zboží z naší sekce za skvělou cenu.

Velmi žádaný produkt Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis, oranžová od kvalitní značky Tempo Kondela snadno naleznete u nás teď za výhodnou cenu. Akční cena již od 3 190 Kč.