Tempo Kondela Kancelářské křeslo Gilbert

Kancelářské křeslo Gilbert Kancelářské křeslo Gilbert zaujme luxusním a moderním designem. Křeslo bude skvěle zapadat do kanceláří či... více informací »
Tempo Kondela Kancelářské křeslo Gilbert
Značka: Tempo Kondela
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Gilbert Kancelářské křeslo Gilbert zaujme luxusním a moderním designem. Křeslo bude skvěle zapadat do kanceláří či...

Kancelářské křeslo Gilbert Kancelářské křeslo Gilbert zaujme luxusním a moderním designem. Křeslo bude skvěle zapadat do kanceláří či domácích pracoven, a to díky své atraktivitě a eleganci. Křeslo Vás již na první pohled zaujme svým provedením, které je extrémně pohodlné a nadýchané. Komfort je zaručen čalouněním, kdy je k čalounění použita kvalitní černá eko kůže, která je maximálně příjemná. Jednoduché barevné provedení, je pak doplněno osobitým prošíváním, které židli dodává na originalitě a…
Hodně oblíbený výrobek Tempo Kondela Kancelářské křeslo můžete pořídit právě nyní na našich stránkách umístěný v sekci židle do kanceláře! Nyní koupíte nové výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci.

Tento kvalitní výrobek Tempo Kondela Kancelářské křeslo Gilbert od populární značky Prima Židle pořídíte na našich stránkách nyní téměř zdarma. Aktuálně v akci za 3 890 Kč.