Tempo Kondela Kancelářské křeslo Rotar, černé

Kancelářské křeslo Rotar, černé Křeslo Rotar je složeno z nejkvalitnějších materiálů s noblesou luxusu a elegance.... více informací »
Tempo Kondela Kancelářské křeslo Rotar
Značka: Tempo Kondela
5 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Rotar, černé Křeslo Rotar je složeno z nejkvalitnějších materiálů s noblesou luxusu a elegance....

Kancelářské křeslo Rotar, černé Křeslo Rotar je složeno z nejkvalitnějších materiálů s noblesou luxusu a elegance. Jednoduchost spojená s klasikou pak jednoduše zapadne do vašeho interiéru. K čalounění židle je použita eko kůže. Eko kůže je velice oblíbený materiál, a to především z důvodu své odolnosti, pevnosti a snadné údržby. Tento materiál je tedy nejen esteticky uspokojující, ale taktéž velice praktický. Aby židle vnesla do celé kanceláře co nejvíce elegance, je využita eko kůže v nadčasovém černém…
Tento neodolatelný produkt je k získání bezstarostně tu na stránkách v populární sekci židle do kanceláře. Nyní najdete oblíbené zboží ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu! Věhlasný výrobce Tempo Kondela má k dispozici špičkové produkty. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další prověřené kousky od výrobce Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Tempo Kondela Kancelářské křeslo Rotar, černé od top výrobce Tempo Kondela můžete najít právě nyní se slevou. Ceny od 5 990 Kč.