Tempo Kondela Kancelářské křeslo Siemo New

Kancelářské křeslo Siemo New, hnědé Elegantní kancelářské křeslo Siemo New je jedním z z velice oblíbených modelů naší nabídky. Za velice... více informací »
Tempo Kondela Kancelářské křeslo Siemo New
Značka: Tempo Kondela
3 950 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Siemo New, hnědé Elegantní kancelářské křeslo Siemo New je jedním z z velice oblíbených modelů naší nabídky. Za velice...

Kancelářské křeslo Siemo New, hnědé Elegantní kancelářské křeslo Siemo New je jedním z z velice oblíbených modelů naší nabídky. Za velice příjemnou cenu nabídne pokročilou mechaniku i vysoce kvalitní čalounění z žádané eko kůže v hnědé barvě. Tento materiál patří mezi nejoblíbenější čalounění vůbec, a to díky svému příjemnému povrchu, vysoké odolnosti a stylovému vzhledu blízkému přírodní kůži. Robustní plastová základna s nosností 110 kg a s výkonným plynovým pístem umožní nastavit výšku kancelářského…Zajímavý výrobek Tempo Kondela Kancelářské křeslo Siemo New naleznete lehce tady na našich stránkách v sekci židle do kanceláře. Pořiďte si oblíbené výrobky z této známé kategorie za nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky Prima Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Tempo Kondela Kancelářské křeslo Siemo New od kvalitní značky Prima Židle snadno získáte zde teď za výprodejovou cenu. V akci od 3 950 Kč.