Tempo Kondela Kancelářské křeslo Siemo New

Kancelářské křeslo Siemo New, černé Elegantní kancelářské křeslo Siemo New je jedním z z velice oblíbených modelů naší... více informací »
Tempo Kondela Kancelářské křeslo Siemo New
Značka: Tempo Kondela
3 950 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Siemo New, černé Elegantní kancelářské křeslo Siemo New je jedním z z velice oblíbených modelů naší...

Kancelářské křeslo Siemo New, černé Elegantní kancelářské křeslo Siemo New je jedním z z velice oblíbených modelů naší nabídky. Za velice příjemnou cenu nabídne pokročilou mechaniku i vysoce kvalitní čalounění z žádané eko kůže v černé barvě. Tento materiál patří mezi nejoblíbenější čalounění vůbec, a to díky svému příjemnému povrchu, vysoké odolnosti a stylovému vzhledu blízkému přírodní kůži. Robustní plastová základna s nosností 110 kg a s výkonným plynovým pístem umožní nastavit výšku kancelářského… Zlevněný kus je k dispozici jednoduše tu na webu umístěný v sekci židle do kanceláře! Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za super peníze! Populární výrobce Prima Židle má v nabídce prvotřídní produkty. A tady je důkaz!

Oblíbený a akční kus Tempo Kondela Kancelářské křeslo Siemo New od kvalitní značky Prima Židle jednoduše můžete sehnat zrovna ve slevě! Právě teď jen za 3 950 Kč.