Tempo Kondela Kancelářské židle Van, šedá

Kancelářské židle Van, šedá Oblé tvary, měkké sezení a látka příjemné na dotyk této židle vás přímo obejme. Židle Van vám pro perný... více informací »
Tempo Kondela Kancelářské židle Van
Značka: Tempo Kondela
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské židle Van, šedá Oblé tvary, měkké sezení a látka příjemné na dotyk této židle vás přímo obejme. Židle Van vám pro perný...

Kancelářské židle Van, šedá Oblé tvary, měkké sezení a látka příjemné na dotyk této židle vás přímo obejme. Židle Van vám pro perný pracovní den poskytne potřebnou oporu těla a pohodlí. Neutrální design pak skvěle zapadne do kanceláře či pracovny. Čalounění tvoří pevná látka, která je prodyšná a příjemná na dotyk. Jednoduchá látka je na opěráku ozvláštněna o prošívání, které vytváří vlnky pro příjemnější opření zad. Barva látky je velice neutrální, tak aby byla co nejsnadněji kombinovatelná, a celá židle… Exkluzivní produkt Tempo Kondela Kancelářské židle Van, šedá je dostupný bez problémů tady a teď na našich stránkách v rubrice židle do kanceláře. Připravili jsme ještě ostatní produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele Tempo Kondela. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Tempo Kondela má k dispozici vysoce kvalitní sortiment.

Exkluzivní výrobek Tempo Kondela Kancelářské židle Van, šedá od známé značky Tempo Kondela můžete pořídit tady a teď právě za výprodejovou cenu. Nabídka od 3 490 Kč.