Tempo Kondela Konferenční židle Ilham, černá

Konferenční židle Ilham, černá Umíte si představit čistotu a nenápadnost, jako hlavní vlastnosti židle? Proto Vám chceme... více informací »
Tempo Kondela Konferenční židle Ilham
Značka: Tempo Kondela
1 850 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Ilham, černá Umíte si představit čistotu a nenápadnost, jako hlavní vlastnosti židle? Proto Vám chceme...

Konferenční židle Ilham, černá Umíte si představit čistotu a nenápadnost, jako hlavní vlastnosti židle? Proto Vám chceme představit konferenční židli Ilham, která je díky své nenápadnosti, velmi vkusným prvkem ve Vaši místnosti. Nejenom že sjednocuje, ale také svým vzhledem doplňuje celou místnost k dokonalosti, kterou si jen dokážete představit. Hlavním materiálem je kov, ze kterého je vyrobena celá konstrukce konferenční židle Ilham. Nejenom že je kov velmi pevný materiál, je také i odolný a má vysokou…
Nový produkt Tempo Kondela Konferenční židle Ilham, černá je dostupný jednoduše tu v kategorii konferenční a jednací židle! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu!

Tento vynikající kus Tempo Kondela Konferenční židle Ilham, černá od top výrobce Tempo Kondela jednoduše můžete získat teď opravdu levně. Nyní pořídíte jen za 1 850 Kč.