Tempo Kondela Konferenční židle Zina 3 new, béžová

Konferenční židle Zina 3 new, béžová Hravost a odolnost jsou dvě slova, která konferenční židli Zina 3 new naprosto symbolizují. Její moderní... více informací »
Tempo Kondela Konferenční židle Zina 3 new
Značka: Tempo Kondela
1 660 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Zina 3 new, béžová Hravost a odolnost jsou dvě slova, která konferenční židli Zina 3 new naprosto symbolizují. Její moderní...

Konferenční židle Zina 3 new, béžová Hravost a odolnost jsou dvě slova, která konferenční židli Zina 3 new naprosto symbolizují. Její moderní design spolu s nestárnoucím nádechem Vám vytvoří nenápadný, ale přesto nevšední vzhled celé místnosti. Ovšem současný design, který byl použit i u této židle, však pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Díky modernímu provedení se hodí do jakékoliv místnosti a bude jí ještě slušet. Hlavním materiálem je kov, který je opatřen nátěrem. Kov je velmi pevný…
Tento neodolatelný výrobek Tempo Kondela Konferenční židle Zina 3 new, je dostupný již dnes tu na našem webu ve známé sekci konferenční a jednací židle! Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z naší kategorie za super cenu! Věhlasná značka Tempo Kondela pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od značky Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Tempo Kondela Konferenční židle Zina 3 new, béžová od odblíbeného výrobce Tempo Kondela jednoduše můžete najít na našich stránkách skutečně výhodně. Nabídky od 1 660 Kč.