Tempo Kondela Lavice Burda, růžová

Lavice Burda, růžová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v domácnosti. Styl... více informací »
Tempo Kondela Lavice Burda
Značka: Tempo Kondela
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Burda, růžová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v domácnosti. Styl...

Lavice Burda, růžová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v domácnosti. Styl lavice Burda je velice klasický, ale propracované a rafinované detaily lavici povyšují na velmi moderní kousek vybavení. Nechte se hýčkat lavicí Burda. Sedací část lavice je čalouněná látkou v růžovém odstínu. Látka taktéž napodobuje samet – je jemná, lesklá a na dotek velice příjemná. Díky použité látce bude vaše domácnost zářit výjimečností. Látka je příjemná na…
Tento exkluzivní kousek lze pořídit prostě tady u nás umístěný v kategorii taburety! Nyní pořídíte jiné výrobky ve zmiňované rubrice za extra cenu. Tato značka Tempo Kondela vám může poskytnout prvotřídní výrobky. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Tempo Kondela Lavice Burda, růžová od výrobce Tempo Kondela najdete na našich stránkách nyní levně. Nyní za akční cenu 2 990 Kč.