Tempo Kondela Lavice Burda, šedá

Lavice Burda, šedá Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v domácnosti. Styl... více informací »
Tempo Kondela Lavice Burda
Značka: Tempo Kondela
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Burda, šedá Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v domácnosti. Styl...

Lavice Burda, šedá Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v domácnosti. Styl lavice Burda je velice klasický, ale propracované a rafinované detaily lavici povyšují na velmi moderní kousek vybavení. Nechte se hýčkat lavicí Burda. Sedací část lavice je čalouněná látkou v šedé odstínu. Látka taktéž napodobuje samet – je jemná, lesklá a na dotek velice příjemná. Díky použité látce bude vaše domácnost zářit výjimečností. Látka je příjemná na…
Vynikající produkt máte možnost dostat aktuálně tady na stránkách v populární sekci taburety! Nyní můžete najít vyjímečné zboží ze zmíněné sekce ve slevě. Přední výrobce Tempo Kondela dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží. Máme toho více, máme v nabídce další kousky od dodavatele Tempo Kondela. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Tempo Kondela Lavice Burda, šedá od známého výrobce Tempo Kondela můžete pořídit právě zde téměř zdarma! V akci od 2 990 Kč.