Tempo Kondela Lavice Firona, béžová

Lavice Firona, béžová Designová lavice Firona je určená pro všechny, kteří nemají rádi nudné kousky vybavení, a rádi se vychylují z klasiky.... více informací »
Tempo Kondela Lavice Firona
Značka: Tempo Kondela
5 090 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Firona, béžová Designová lavice Firona je určená pro všechny, kteří nemají rádi nudné kousky vybavení, a rádi se vychylují z klasiky....

Lavice Firona, béžová Designová lavice Firona je určená pro všechny, kteří nemají rádi nudné kousky vybavení, a rádi se vychylují z klasiky. Tento elegantní kus nábytku najde své uplatnění skoro v každé místnosti. Lavici Fironu můžete umístit do předsíně, ložnice, šatny nebo obývacího pokoje, v každé místnosti bude vypadat půvabně a jedinečně. Lavice Vás jistě očaruje čalouněním, kterým je vybavena. Příjemná látka v moderním barevném provedení, poskytne žádané pohodlí. V kombinaci z černými nohami, pak…
Hodně povedený produkt Tempo Kondela Lavice Firona, můžete dostat teď tady na webu ve známé kategorii taburety. Najděte si parádní výrobky ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento výjimečný kus Tempo Kondela Lavice Firona, béžová od výrobce Tempo Kondela jednoduše můžete najít zde ve slevě. Právě lze objednat jen za 5 090 Kč.