Tempo Kondela Lavice Lavida 1, šedá/přírodní

Lavice Lavida 1, šedá/přírodní Interiérové lavice se vrací zpět na scénu a stává se z nich stylové posezení. Všestranného pomocníka jako je... více informací »
Tempo Kondela Lavice Lavida 1
Značka: Tempo Kondela
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Lavida 1, šedá/přírodní Interiérové lavice se vrací zpět na scénu a stává se z nich stylové posezení. Všestranného pomocníka jako je...

Lavice Lavida 1, šedá/přírodní Interiérové lavice se vrací zpět na scénu a stává se z nich stylové posezení. Všestranného pomocníka jako je lavice Lavida využijete jistě kdekoli, a taktéž vám bude sloužit dlouhá léta. Lavice Lavida dodá vašemu domovu jednoduchou, přirozenou, relaxační atmosférou, která přinese dlouhé chvíle pohodlí. Sedací část lavice je čalouněna šedou látkou. Je zvolena velice neutrální barva, která skvěle ladí s přírodním lakovaným bambusem. Použitá látka je taktéž velice pevná,…
Levný produkt Tempo Kondela Lavice Lavida 1, máte možnost získat pohodlně tu na stránkách v rubrice taburety. Nyní koupíte ještě podobné výrobky ze zmíněné sekce za akční cenu! Oblíbený dodavatel Tempo Kondela dlouhodobě dodává prvotřídní produkty. Nové kousky každý den!

Levný produkt Tempo Kondela Lavice Lavida 1, šedá/přírodní od odblíbeného výrobce Tempo Kondela můžete pořídit tady téměř zdarma! Nyní za akční cenu 1 299 Kč.