Tempo Kondela Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma

Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři... více informací »
Tempo Kondela Policová skříňka Tempo Asistent New 35
Značka: Tempo Kondela
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři...

Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně…
Tento exkluzivní výrobek Tempo Kondela Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma získáte ještě tu v populární sekci kancelářské skříně. Nyní získáte ještě jiné kusy z této kategorie za super peníze.

Nejprodávanější produkt Tempo Kondela Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma pocházející od značky Tempo Kondela snadno můžete sehnat tady teď v akci. Aktuálně v akci za 1 690 Kč.