Tempo Kondela Psací stůl Johan 2 New 1, dub sonoma, 150 cm

Psací stůl Johan 2 New 1, dub sonoma, 150 cm Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v... více informací »
Tempo Kondela Psací stůl Johan 2 New 1
Značka: Tempo Kondela
2 250 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl Johan 2 New 1, dub sonoma, 150 cm Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v...

Psací stůl Johan 2 New 1, dub sonoma, 150 cm Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v industriálním designu, a někdo spíše něco více jednoduchého a klasického, jako například kancelářský nábytek z řady Johan 2 New. Tento kancelářský nábytek se pyšní především využíváním současných trendů, jako je flexibilita, vzdušnost, světlost a propojení spolehlivých materiálů s příjemným barevným dekorem. Již na první pohled je jasné, že se řada Johan 2 New zaměřuje na… Tento kvalitní a levný výrobek Tempo Kondela Psací stůl Johan 2 New 1, dub sonoma, 150 cm máte možnost nakoupit právě zde u nás v populární rubrice kancelářské psací stoly! Získejte jiné produkty z této rubriky za outletovou cenu!

Tento diskontní výrobek Tempo Kondela Psací stůl Johan 2 New 1, dub sonoma, 150 cm od známé společnosti Tempo Kondela jednoduše můžete najít tady teď právě za výprodejovou cenu. V akci od 2 250 Kč.