Tempo Kondela Set barového stolu a 2 židlí Boxer, buk

Set barového stolu a 2 židlí Boxer, buk Chcete se se svoji drahou polovičkou střetávat u jednoho stolu, ale váš byt nedisponuje... více informací »
Tempo Kondela Set barového stolu a 2 židlí Boxer
Značka: Tempo Kondela
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Set barového stolu a 2 židlí Boxer, buk Chcete se se svoji drahou polovičkou střetávat u jednoho stolu, ale váš byt nedisponuje...

Set barového stolu a 2 židlí Boxer, buk Chcete se se svoji drahou polovičkou střetávat u jednoho stolu, ale váš byt nedisponuje prostorem, pro normální jídelní stůl? Máme pro vás řešení! Jídelní set Boxer totiž nabízí úzký, jednoduchý a praktický kuchyňský barový stůl se dvěma židlemi. Uspořádání tohoto stolu vám umožní jej umístit téměř kamkoli, a jistě najde své místo i v té nejmenší kuchyni. Barový stůl i židle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které vám budou skvěle sloužit. Těmito materiály jsou…
Super produkt najdete v pohodě tady na našem webu umístěný v kategorii jídelní sety! Získejte vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii za super peníze! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další produkty od výrobce Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Tempo Kondela Set barového stolu a 2 židlí Boxer, buk od známé společnosti Tempo Kondela získáte u nás teď levně. Cena od 2 990 Kč.