Tempo Kondela Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma

Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři... více informací »
Tempo Kondela Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2
Značka: Tempo Kondela
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři...

Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně… Velmi prodávaný produkt Tempo Kondela Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub lze získat rovnou tu na našem webu umístěný v kategorii kancelářské skříně! Najděte si parádní produkty z této kategorie z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce Tempo Kondela. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Tempo Kondela Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma značky Tempo Kondela jednoduše naleznete na našich stránkách levně. Ceny již od 3 190 Kč.