Tempo Kondela Spojovací rohový stůl Tempo Asistent New 24, dub sonoma

Spojovací rohový stůl Tempo Asistent New 24, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a... více informací »
Tempo Kondela Spojovací rohový stůl Tempo Asistent New 24
Značka: Tempo Kondela
1 590 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Spojovací rohový stůl Tempo Asistent New 24, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně…
Kvalitní a žádaný výrobek Tempo Kondela Spojovací rohový stůl Tempo Asistent New 24, dub sonoma jde koupit přímo tady u nás ve známé sekci kancelářské psací stoly. Nyní můžete koupit ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za super peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od dodavatele Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.