TV dřevěný stolek FORLI — masiv borovice

Televizní dřevěný stolek Forli je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí stolku jsou 3 zásuvky s kovovými... více informací »
TV dřevěný stolek FORLI — masiv borovice
Značka: Kup Židle
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Televizní dřevěný stolek Forli je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí stolku jsou 3 zásuvky s kovovými...

Televizní dřevěný stolek Forli je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí stolku jsou 3 zásuvky s kovovými pojezdy a 3 otevřené police.  Záruka je 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 158 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 47 cm
Hmotnost: 25 kg
Výjimečný a žádaný kousek TV dřevěný stolek FORLI můžete sehnat bez problémů tady na našem webu v oblíbené rubrice tv stolky. Nyní můžete získat skvělé zboží ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Oblíbená značka Kup Židle vám představuje skvělý sortiment To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek TV dřevěný stolek FORLI — masiv borovice originál od výrobce Kup Židle jednoduše seženete tady teď skutečně levně. Cena od 3 299 Kč.