TV křeslo BANTEN s elektrickým polohováním — 2 motory, hnědá, nosnost 140 kg

Superpohodlné televizní křeslo Banten s elektricky ovládaným polohováním je čalouněné příjemnou hnědou látkou imitující broušenou kůži... více informací »
TV křeslo BANTEN s elektrickým polohováním — 2 motory
Značka: Kup Židle
15 289 Kč
Ověřit dostupnost
Superpohodlné televizní křeslo Banten s elektricky ovládaným polohováním je čalouněné příjemnou hnědou látkou imitující broušenou kůži...

Superpohodlné televizní křeslo Banten s elektricky ovládaným polohováním je čalouněné příjemnou hnědou látkou imitující broušenou kůži (nejedná se o koženku, ale látku). Díky nadstandardnímu polstrování se budete cítit jako v ráji. Na skvělém designu přidává i prošití opěráku. Výplň z kvalitní PU pěny, v sedáku vlnovce a popruhy.
Hlavní výhody křesla BANTEN

2 motory s hydraulickými písty
Na ovladači lze polohovat podnožku, sklopení opěráku a polohování až do vzpřímené polohy
Výplň z kvalitní PU pěny
Nosnost 140 kg

Ruce si můžete pohodlně opřít o příjemně polstrované područky. Na vnější straně křesla je velmi praktická látková kapsa na ovladač polohování. Díky tomuto ovladači si můžete upravit polohu křesla dle své libosti. Na ovladači lze samostatně polohovat podnožka, sklopení opěráku a konečně, křeslo lze polohovat až do vzpřímené polohy, kdy můžete z křesla vstát ve vzpřímené poloze zcela bez pomoci.
Díky pevné kovové konstrukci je navíc křeslo velice stabilní a odolné proti jakémukoliv překlopení. Dva motory (240 v / 29 v) s hydraulickými písty zajišťují, že polohování je hladké, rychlé a bezproblémové. Nosnost křesla je až 140 kg.

Parametry produktu:

Šířka (cm):
83

Hloubka (cm):
89-180

Výška (cm):
109-151

Šířka sedu:
48 cm

Hloubka sedu:
54 cm

Výška sedu:
51 cm

Nosnost (kg):
140

Materiál sedáku:
Látka

Materiál kostry:
Kov

Dekor:
Imitace broušené kůže

Styl:
TV křeslo

Barva:
Hnědá

Demontované:
Ano

Unikátní a oblíbený kus TV křeslo BANTEN s elektrickým polohováním — 2 motory, hnědá, nosnost 140 kg od společnosti Kup Židle jednoduše získáte na našich stránkách teď skutečně levně! Právě lze objednat jen za 15 289 Kč.