TV stolek s LED osvětlením LUGO 2 — 150x40x37, bílá/černá extra vysoký lesk HG

Moderní TV stolek, který svým luxusním vzhledem bude středobodem vašeho obývacího pokoje. Je v barevném provedení bílá/černá... více informací »
TV stolek s LED osvětlením LUGO 2 — 150x40x37
Značka: Kup Židle
3 450 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní TV stolek, který svým luxusním vzhledem bude středobodem vašeho obývacího pokoje. Je v barevném provedení bílá/černá...

Moderní TV stolek, který svým luxusním vzhledem bude středobodem vašeho obývacího pokoje. Je v barevném provedení bílá/černá s extra vysoký lesk high gloss. Jeho součástí jsou dva úložné prostory a otevřená polička.
Parametry:
Šířka: 150 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 37 cm
Hmotnost: 35 kg Tento výjimečný výrobek TV stolek s LED osvětlením LUGO 2 — 150x40x37, bílá/černá extra vysoký máte možnost získat právě tu na webu v populární rubrice tv stolky. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přední dodavatel Kup Židle pro své zákazníky prodává top zboží Přesvědčte se.

Tento unikátní produkt TV stolek s LED osvětlením LUGO 2 — 150x40x37, bílá/černá extra vysoký lesk HG od naší známé značky Kup Židle pohodlně získáte na našich stránkách napořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 3 450 Kč.