ULTRADESK Herní stůl SPACE XXL RED – 154x61x78 cm, RGB podsvícení s dotykovým panelem, s celoplošnou podložkou pod myš

Prostorový gigant, to je ULTRADESK SPACE XXL RED s délkou desky 154 centimetrů, díky níž si můžete bezproblémově dovolit vystavit svůj 4monitorový... více informací »
ULTRADESK Herní stůl SPACE XXL RED – 154x61x78 cm
Značka: Ultradesk
7 267 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorový gigant, to je ULTRADESK SPACE XXL RED s délkou desky 154 centimetrů, díky níž si můžete bezproblémově dovolit vystavit svůj 4monitorový...

Prostorový gigant, to je ULTRADESK SPACE XXL RED s délkou desky 154 centimetrů, díky níž si můžete bezproblémově dovolit vystavit svůj 4monitorový herní systém a stále mít dost prostoru pro celou svou sadu klávesnic a myší. Samotná zpevněná konstrukce z kvalitních materiálů a bez nutnosti podpůrného nosníku, který by bránil Vaším nohám ve volném pohybu, dělají tento stůl jedním z těch nejprostornějších na trhu. 
Hlavní výhody herního stolu ULTRADESK SPACE XXL RED

Originální herní design
Odolná deska s karbonovými vlákny
LED podsvícení
Délka desky až pro 4 monitory
Celoplošná podložka pod myš 
Háček na sluchátka
Držák na pití
Úložný prostor pro herní příslušenství

Deska stolu je pokryta karbonovými vlákny pro maximální výdrž a dlouhodobý atraktivní a moderní vzhled, který je doplněn pestrým LED podsvícením s možnosti výběru mezi 6 barvami a speciálními světelnými efekty. Ty lze měnit skrze jednoduchý ovládací panel. V zadních rozích naleznete otvor pro kabely, který usnadní celou práci se zapojováním a organizací.Kombinace ohromné desky a celoplošné podložky pod myš zajistí, že i ti, již využívají té nejnižší citlivosti pohybu myší, se nebudou muset obávat o nedostatek místa: hrajte v jakékoliv pozici. Spokojenost je také závislá na těch menších detailech. Zde se jedná především o možnost uložit svá sluchátka na háček a Váš nápoj uložit do držáku v bezpečné vzdálenosti. Malý úložný prostor pro herní příslušenství (gamepady apod.) určitě také oceníte.Jako pomylsnou třešničkou na dortu je set nálepek v různých barvách (které si můžete nalepit na boční stranu stolu), díky kterým můžete vyjádřit svou individualitu.
Specifikace stolu:Délka stolu: 154 cmŠířka stolu: 61 cmVýška stolu: 78 cmVáha: 25 kgNapájení: USBPodsvícení: 6 barev – tmavě modrá, světle modrá, zelená, červená, fialová, žlutá
Tento kvalitní a levný výrobek ULTRADESK Herní stůl SPACE XXL RED – 154x61x78 cm, RGB podsvícení s dotykovým panelem, s celoplošnou podložkou pod myš lze koupit také tady na našich stránkách zařazený v kategorii herní stoly k počítači. Nyní si můžete pořídit další výrobky ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další produkty od výrobce Ultradesk. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce Ultradesk dodává top sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento levný výrobek ULTRADESK Herní stůl SPACE XXL RED – 154x61x78 cm, RGB podsvícení s dotykovým panelem, s celoplošnou podložkou pod myš od top výrobce Ultradesk získáte u nás teď za výprodejovou cenu! Cena od 7 267 Kč.