UNIQUE Kancelářská židle Black on Black, černá

Kancelářská židle Black on Black, černá V jednoduchosti je krása. Pokud i vy hledáte do domácí pracovny, studentského pokoje či... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Black on Black
Značka: UNIQUE
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Black on Black, černá V jednoduchosti je krása. Pokud i vy hledáte do domácí pracovny, studentského pokoje či...

Kancelářská židle Black on Black, černá V jednoduchosti je krása. Pokud i vy hledáte do domácí pracovny, studentského pokoje či kanceláře jednoduchou židli s bytelnou osvědčenou konstrukcí, je pro vás model Black on Black tím pravým. Židle je čalouněna žádanou nylonovou látkou, která je velice pevná, odolná a příjemná na dotek. O správné prohnutí páteře se poté postará anatomické tvarování opěráku, a to především v oblasti beder. Díky výšce 58 cm však opěradlo podepře záda rovnoměrně až po ramena. …Hodně povedený výrobek UNIQUE Kancelářská židle Black on můžete nakoupit zrovna na našich stránkách v populární rubrice židle do kanceláře! Nyní najdete unikátní produkty ze zmíněné sekce v akci!

Oblíbený produkt UNIQUE Kancelářská židle Black on Black, černá od společnosti UNIQUE jednoduše získáte na našich stránkách teď se slevou. Nabídky od 3 490 Kč.