UNIQUE Kancelářská židle Black on Black, červená

Kancelářská židle Black on Black, červená V jednoduchosti je krása. Pokud i vy hledáte do domácí pracovny, studentského pokoje či kanceláře... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Black on Black
Značka: UNIQUE
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Black on Black, červená V jednoduchosti je krása. Pokud i vy hledáte do domácí pracovny, studentského pokoje či kanceláře...

Kancelářská židle Black on Black, červená V jednoduchosti je krása. Pokud i vy hledáte do domácí pracovny, studentského pokoje či kanceláře jednoduchou židli s bytelnou osvědčenou konstrukcí, je pro vás model Black on Black tím pravým. Židle je čalouněna žádanou prodyšnou látkou, kterou oceníte především v parných dnech. O správné prohnutí páteře se poté postará anatomické tvarování opěráku, a to především v oblasti beder. Díky výšce 58 cm však opěradlo podepře záda rovnoměrně až po ramena. Polohovací…
Nový kousek UNIQUE Kancelářská židle Black on Black, červená je dostupný právě tady na webu v rubrice židle do kanceláře! Máme pro vás kvalitní zboží z této populární kategorie ve slevě!

Kvalitní kus UNIQUE Kancelářská židle Black on Black, červená originál od značky UNIQUE snadno můžete získat právě nyní téměř zdarma. Akční cena 3 790 Kč.