UNIQUE Kancelářská židle MILLO

Židle Millo vsází na jednoduchý a elegantní design, který navíc můžete zahalit do jedné z pěti barev čalounění, vyrobeného z na dotek velmi... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle MILLO
Značka: UNIQUE
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Millo vsází na jednoduchý a elegantní design, který navíc můžete zahalit do jedné z pěti barev čalounění, vyrobeného z na dotek velmi...

Židle Millo vsází na jednoduchý a elegantní design, který navíc můžete zahalit do jedné z pěti barev čalounění, vyrobeného z na dotek velmi příjemné látky. Stranou však rozhodně nezůstává ani ergonomie a komfort – tento model nabídne vše, co je ke správnému a zdravému sezení třeba. Robustní konstrukce židli Millo zajišťuje nosnost 100 kg, pro hladký a tichý přesun po jakékoliv podlahovině je pak opatřena pěticí univerzálních koleček. Samozřejmostí je nastavení výšky sezení s pomocí plynového pístu, a to v… Zajímavý kousek máte možnost pořídit bezprostředně tu na stránkách ve známé sekci židle do kanceláře! Mrkněte na podobné kusy ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! To ale však není vše, máme toho více! Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento výjimečný výrobek UNIQUE Kancelářská židle MILLO od populárního výrobce UNIQUE jednoduše najdete tady teď ve slevě. Akční cena již od 2 590 Kč.