UNIQUE Kancelářská židle MOBI

Kancelářská židle Mobi na první pohled zaujme svým svěžím moderním designem, který navíc podtrhuje pestrá škála 8 barevných provedení. Těšit... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle MOBI
Značka: UNIQUE
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Mobi na první pohled zaujme svým svěžím moderním designem, který navíc podtrhuje pestrá škála 8 barevných provedení. Těšit...

Kancelářská židle Mobi na první pohled zaujme svým svěžím moderním designem, který navíc podtrhuje pestrá škála 8 barevných provedení. Těšit se u ní můžete jak z populární prodyšné síťoviny v opěradle, tak z relaxační funkce houpání. Židle Mobi je postavena na robustní kovové základně s chromovaným povrchem a univerzálními kolečky, která se bez potíží poradí s libovolnou podlahovou krytinou. Tuhá konstrukce dává židli nosnost 130 kg, a také neotřesitelnou stabilitu. Polohování má na starosti osvědčená…
Tento nejprodávanější kus UNIQUE Kancelářská židle MOBI máte možnost koupit taky tu na webu ve známé kategorii židle do kanceláře. Nyní můžete získat ještě jiné kusy z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci.

Unikátní a oblíbený kus UNIQUE Kancelářská židle MOBI od značky UNIQUE snadno najdete tady nyní za výprodejovou cenu. Cena již od 3 290 Kč.